UAB “Dominatus” įkurta 2004 m. rugsėjo mėn., kurios kvalifikuotai dirbanti ir patirties turinti darbuotojų komanda, savo žiniomis padeda įmonių vadovams bei jų įgaliotiems asmenims spręsti įvarius klausimus, susijusius su darbuotojų sauga ir sveikata, gaisrine sauga, darbo teise ir kt.

Nuo 2010 m. UAB “Dominatus” teikia ir projektavimo paslaugas. Prie komandos prisijungė architektas Irmantas Petrauskas, projektuojantis privačius bei viešos paskirties pastatus bei kuriantis jų interjerus.

Plačiau: www.arch-irmantas.lt


UAB “Dominatus” yra VMA narė

verslo-moteru-asociacija

 


KLIENTŲ ATSILIEPIMAI:

Esame sparčiai auganti įmonė ir vadovaujamės socialiai atsakingų įmonių principais. Mūsų įmonė įsidiegė kokybės, aplinkosaugos, darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemą pagal ISO, OHSAS standartus. Visa tai reikalauja specialių žinių, materialinių resursų ir, žinoma labai daug laiko, kurio visiems trūksta. Todėl mes labai džiaugiamės sėkmingu bendradarbiavimu su UAB Dominatus. Jūsų įmonę vertiname, kaip vieną iš profesionaliausių, su kuria lengva rasti bendrą kalbą ir supratimą visose situacijose. Jūs turite tikrai puikią profesionalų komandą, kuri dirba taupydama mūsų brangų laiką ir pinigus.

UAB DOMINATUS – su šia įmone dirbame jau daug metų, gauname visa informaciją iš vienų rankų, kuri mums reikalinga. Mus prižiūrinti darbų saugos specialistė gerai informuota, padedanti bet kokioje situacijoje, ir bet kuriuo metu galima gauti atsakymą į rūpimą klausimą. Su darbo saugos, sveikatos, priešgaisrinės saugos klausimais bei naujovėmis būname supažindinti iš karto, įvykus pasikeitimams. Ši įmonė be galo atsakingai dirba ir mes esame labai patenkinti.

UAB Dominatus rūpinasi mūsų įmonės darbų saugos klausimais nuo 2008 metų. Visi sutartyje numatyti darbai atliekami kvalifikuotai ir laiku. Labai didelis pliusas įmonei, kad iškilus nenumatytiems klausimams, darbuotojai visada pasiekiami ir operatyviai suteikia informaciją.

Mes norėtume Jums padėkoti už labai gražų bendradarbiavimą, kuris prasidėjo 2006 metais. Per šį laikotarpį Jūsų įmonė įrodė, jog yra patikima, lanksti, nuoširdžiai bendraujanti, kompetetingai sprendžia klausimus susijusius su darbuotojų sauga ir sveikata, gaisrine sauga ir darbo teise. Tikrai galiu rekomenduoti UAB „Dominatus“ kitiems.

UAB Dominatus – tikri savo darbo ekspertai. Rekomenduočiau sudėtingus gamybinius procesus turinčioms įmonėms, – bent jau dėl darbų saugos galvos neskaudės.

UAB Dominatus – tai profesionaliai ir atsakingai dirbanti įmonė, su kuria bendradarbiaujame jau dešimt metų. Džiaugiames, kad UAB Dominatus į darbo procese kylančius klausimus reaguoja operatyviai. Esame labai patenkinti šios įmones suteiktų ir teikiamų paslaugų kokybe.

Esame Jums labai dėkingi už malonų bendradarbiavimą, tikrai profesionalią ir operatyvią pagalbą. Visada galime pasikliauti Jumis, sprendžiant mums iškilusius darbų saugos, bei kitus susijusius klausimus. Tikrai malonu pabendrauti su Jumis ir išgirsti konkrečią mus dominančią informaciją bei nuomonę. Tikimės ir ateityje tokio pat malonaus ir abipusiai naudingo bendradarbiavimo.

Nuo 2004 m. naudojamės UAB „Dominatus“ paslaugomis ir esame dėkingi jų darbuotojams už kompetenciją, pagalbą ir malonų bendravimą, sprendžiant darbų ir gaisrinės saugos, darbuotojų sveikatos, darbo teisės ir pan. klausimus. Patiems būtų tikrai nelengva, o ir užimtų daug laiko, sekti nuolat besikeičiančius šias sritis reglamentuojančius teisinius bei norminius aktus ir jų keliamus reikalavimus